EUROPEAN TRADING HOUSE

Outsourcing pracowniczy

EUROPEAN TRADING HOUSE

Outsourcing pracowniczy

ETH – KIM JESTEŚMY?

Firma ETH (European Trading House) od 2013 roku działa w obszarze handlu w branży spożywczej oraz analizuje aktualne potrzeby rynku, które wskazują znaczący wzrost znaczenia marek własnych w ogólnej wartości sprzedaży. Rozwój przedsiębiorstwa i poszerzenie rynku zbytu o sprawdzonych i wyselekcjonowanych partnerów biznesowych, to jedno z ważniejszych przedsięwzięć i wyzwań przed jakimi stanęli właściciele firm. Wyszukiwanie, a następnie wybór konkretnych partnerów biznesowych, jest istotnym działaniem ofensywnym, głównie w kontekście możliwości prowadzącym do rozwoju firmy, a przede wszystkim poszerzania rynków zbytu, w szczególności tych zagranicznych. Powstanie przedsiębiorstwa ETH odbyło się w kontekście powyższych założeń.

Obecnie poszerzamy swoją działalność o outsourcing pracowniczy. Zadaniem naszej firmy jest przede wszystkim dostarczenie do pracodawcy ludzi - profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy potrafią zrozumieć potrzeby Klienta i dopasować się do jego wymagań. Przeprowadzamy na rzecz naszych Klientów złożony proces rekrutacyjny oraz przejmujemy obsługę kadrowo-płacową.

ETH to marka kojarzona przez naszych Klientów z dobrą jakością oraz optymalizacją cenową świadczonych usług. To, co bez wątpienia wyróżnia naszą ofertę to duża elastyczność osiągana poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta.

JAKIE SĄ NASZE CELE?

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie odpowiedniego pracownika o określonych kwalifikacjach, w odpowiednim czasie i miejscu, w celu wykonania określonego zadania.

JAKIE SĄ NASZE PODSTAWOWE WARTOŚCI?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się poznać dokładnie wszystkie jego potrzeby kadrowe i dopasować do niego naszą ofertę. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że:

JAKIE SĄ KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z ETH?

Działania na zasadach outsourcingu, jakie świadczy ETH, z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju i zagranicą. Nasze nowe, elastyczne formy zatrudnienia zyskują coraz większą aprobatę. Dzięki nim firma decydująca się na współpracę z ETH może uchronić się przed ponoszeniem nadmiernych kosztów pracy. Zmniejsza również ryzyko błędnego wyboru kandydata, czy strat związanych z jego nie znalezieniem, gdyż to jest problem tylko i wyłącznie naszej firmy.

Co jednak najważniejsze – Klient oszczędza swój czas, gdyż to my przejmujemy kłopotliwe, długotrwałe oraz kosztowne procesy rekrutacji i selekcji, a także my obejmujemy swoją opieką każdego pracownika indywidualnie. Wynikają z tego następujące korzyści:

JAKIE USŁUGI OFERUJEMY?

Leasing Pracowniczy to usługa polegająca na czasowym wynajęciu pracowników zgodnie z zamówieniem Klienta. Zostają oni zatrudnieni przez agencję w oparciu o umowę zlecenie i oddelegowani do pracy u Klienta.

Tanie i skuteczne rozwiązanie w przypadku doraźnych jak i długoterminowych projektów wymagających dużego nakładu pracy lub specyficznych kwalifikacji.

KOGO NAJCZĘŚCIEJ REKRUTUJEMY?

Najczęściej poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne tj.:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ SZUKAŁ INNYCH PARTNERÓW!!!

Nasz adres:

Poznań Palacza 138/12

Tel.: 602 171 958

Mail: office@eth.eu.com

www.eth.eu.com